Lietajúca Bábika

 

 

helium do balonov

 

 

 


Úvod » Hélium do balónov » Helium do balónov - 50ks + Balóny


        

Helium do balónov - 50ks + Balóny

Táto héliová fľaša obsahuje 430 LITROV plynu, s ktorým dokážete naplniť až 50 balónikov s priemerom 22,5 centimetrov.

doprava zdarma

skladom

 

Nákupom získate 47 bodov
naša cena:
46,90 EUR ( Nie sme platcami DPH )

Poštovné ZADARMO! + Balóny a stužka v hodnote 9  

V košíku do poznámky pri vytváraní objednávky uveďte o aké balóny by ste mali záujem (Príklad: 1 x foliovy balon spiderman, 10 x žlty balon, 10x červený), prípadne či sú pre chlapca, dievča alebo dospelého a my balóniky vyberieme za vás :)

Hélium vo fľaši 430 litrov na 50 balónov Balloon Time

Táto héliová fľaša obsahuje 430 LITROV plynu, s ktorým dokážete naplniť až 50 balónikov s priemerom 22,5 centimetrov. Klasický latexový balónik vydrží lietať po nafúkaní héliom približne 6 až 12 hodínfóliový balón cca 7 dní. Bezne Air Swimmers balony vydrzia lietat vo vzduchu priblizne 30 dni, avsak toto helium vo flasi vam radost z ich lietania predlzi az o niekolko mesiacov. Na ich dofuknutie si s tymto balenim helia vystacite po dobu 12 az 18 mesiacov.

Toto hélium do balónov Vám zaručí kopec zábavy vo vzduchu, ale aj na zemi. Helium je bezfarebny a nehorlavy plyn bez zapachu a chuti, ktory je zdraviu a okoliu neskodny. Môžete pomocou neho nafúkať balóny, alebo s ním meniť tón Vášho hlasu.

Toto helium vo flasi je prakticke a jednoducho prenasatelne. Flasa je jednorazovanevratna, ale recyklovatelna.Zvyšné hélium je ľahko uskladniteľné a je možné si ho odložiť na neskôr.

 

  • Obsah balenia: hélium vo fľaši na jednorazové použitie s plniacou tryskou 
  • Objem fľaše: 430 litrov
  • Rozmery fľaše: 30,5 x 30,5 x 46 cm
  • Hmotnosť: 5 kg

YjgyZGZ