helium do balonov

 

 

 


Úvod » Pre veľkých » Nanopodložka s držiakom na telefón


        

Nanopodložka s držiakom na telefón

Zoznámte sa s nanopodložkou - nepostrádateľným pomocníkom pri držaní mobilného telefónu vo Vašom aute!

skladom

 

Nákupom získate 2 body
naša cena:
1,90 EUR ( Nie sme platcami DPH )

Nanopodložka s držiakom na telefón je jedinečná podložka s vynikajúcimi vlastnosťami, vďaka ktorým drží na akomkoľvek povrchu a naviac udrží všetky predmety, ktoré na ňu položíte. Na dotyk sa zdá, že je podložka potretá lepidlom, pretože je lepkavá, to však nie je pravda. Podložka sa ku akémukoľvek materiálu prisaje a drží ako pribitá. Na prichytenie podložky nepotrebujete lepidlo ani lepiacu pásku.

Odstránenie nanopodložky:
Ak chcete podložku znova odstrániť, môžete ju dať dole veľmi jednoducho. Veľkou výhodou naviac je, že nezanecháva žiadne škvrny. Po odstránení ani nespoznáte, že na danom mieste podložka bola.

Použitie nanopodložky:
Najlepšie nanopodložku využijete v aute, kde ľahko drží Váš mobilný telefón. Telefón na podložke krásne drží aj pri prudkej jazde, takže sa nemusíte obávať, že vám bude lietať v aute. Podložku môžete používať aj na iných miestach ako v aute.

Údržba nanopodložky:
Ak je podložka špinavá, môžete ju jednoducho umýť v mydlovej vode a nemusíte sa báť, že statí svoje vlastnosti, práve naopak - pre obnovenie vlastností podložky sa odporúča ju umyť mydlovou vodou a podložka je opäť ako nová.

Veľkosť podložky: 15,5 x 10 cm

MWU3YT