helium do balonov

 

 

 


Úvod » Pre veľkých » Sada - Obušok + Paralyzér s baterkou + Ring


    

Sada - Obušok + Paralyzér s baterkou + Ring

Sada troch obranných prostriedkov s poštovným ZADARMO. Teleskopický obušok, paralyzér s LED baterkou, Ring na ruku - boxer

skladom

 

Nákupom získate 17 bodov
naša cena:
16,90 EUR ( Nie sme platcami DPH )

Sadá za bezkonkurenčnú cenu!

Svetlo s Paralyzérom

Veľmi obľúbený produkt 2v1 je spojenie LED baterky s rovnako silným paralyzérom produkt nie je dostupný do 18 rokov.

Baterku  môžete použiť prakticky všade, či už pri prechádzke so psom, pri stanovačke v lese, pri výpadku prúdu či už  v domácnosti alebo v iných prípadoch. Prakticky máte so sebou aj zbraň - Ak by sa niečo stalo... Doplnok do každej nečakanéj situácie. Vďaka svojim rozmerom sa zmestí do akejkoľvek tašky či kabelky.

Baterka má 3 fázy svietenia, stroboskopické blikajúce svietenie, silné ostré svietenie, bežný svit.

Balenie obsahuje: baterku s paralyzérom,  púzdro, nabíjací kábel.

Tento produkt sa radí medzi zbrane, je teda od 18 rokov a pri doručení môžete byť požiadaní kuriérom o predloženie občianskeho preukazu k overeniu veku.

Video youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Q6f-ytLgmas

Boxer na ruku

Boxer na ruku je ďalší z radu produktov, ktoré slúžia hlavne ako účinný sebaobranný prostriedok.

Kovový výrobok určený k účinnej sebaobrane. Zosilňuje úder vedený rukou.

Rozmery: šírka 112 mm, výška 62 mm, hrúbka 8 mm
Vnútorný priemer oka na prsty - 25 mm

Obranný prostriedok používaný už za 2. svetovej vojny Americkými vojakmi v prípade bezprostredného kontaktu s nepriateľom. Použitie je jednoduché, pomocou otvorov sa nasadí na päsť - a potom už stačí len nebezpečnému útočníkovi dať päsťou (ako boxerovi). Boxer je vyrobený zo zliatiny, ktorá Vám zaručí pevnosť a ľahkosť v jednom, s povrchovou úpravou čiernym lakom.

Tento produkt sa radí medzi zbrane, je teda od 18 rokov a pri doručení môžete byť požiadaní kuriérom o predloženie občianskeho preukazu k overeniu veku.

Teleskopický Obušok

Teleskopický obušok je veľmi obľúbený obranný prostriedok, ktorý vyniká najmä svojimi rozmermi. Pri nosení skoro nepostrehnete, že ho máte pri sebe. V okamihu sa ale vysunie do plnej veľkosti a ste tak pohotovo pripravení k obrane.

Pýtate sa, ako ochrániť seba, svoj majetok alebo svojich blízkych? Kúpte si náš teleskopický obušok, ktorý je jedným z najpoužívanejších prostriedkov sebaobrany. S týmto obuškom mnohonásobne zvýšite svoju šancu na úspešné odrazenie prípadného útoku. Je vhodný pre osobnú obranu mužov aj žien, ale môžu ho používať aj bezpečnostné agentúry, nočný strážcovia atď.

Teleskopický obušok je moderná úderná ručná zbraň určená pre sebaobranu. Počiatky vývoja teleskopického obušku siahajú až do druhej svetovej vojny, kedy boli prvýkrát použité britskými Commandos.


Jednoduché ovládanie a vysoká kvalita teleskopu

Obušok pozostáva z troch kovových rúrok, ktoré sú do seba zasunuté. Ovládanie je veľmi jednoduché. Teleskopickú časť vysuniete jednoduchým rozmáchnutím ruky a potom ho môžete ihneď použiť. Po vysunutí má dĺžku 50 cm. Je vyrobený z kvalitnej ocele, ktorá mu prepožičiava vysokú odolnosť a zaručí Vám, že sa obušok pri štandardnom použití nezlomí.


Nylonové puzdro na obušok zadarmo

Ako bonus navyše zadarmo obdržíte nylonové púzdro na obušok, ktoré môžete pripevniť na opasok a nosiť tak obušok v prípade potreby neustále pri sebe.


Zloženie teleskopického obušku

Zloženie sa uskutočňuje nasledovne. Niekoľkokrát obuškom dôrazne poklepkajte vodorovne o tvrdú plochu, čím dôjde k uvoľneniu kužeľov. Následne potom kolmým úderom o tvrdú podložku teleskopický obušok zložíte. Rozhodujúcim faktorom je rýchlosť švihu, nie sila.

Ak je k zatvoreniu obušku použité vyslovene hrubej sily, môže sa obušok vážne poškodiť (vzniknú hobliny, či praskliny) a hrozí, že teleskopický obušok nebude možné vôbec zložiť, alebo naopak nebude držať rozložený.

Výhody:

 • veľmi pevný
 • jednoduché použitie
 • kvalitný materiál
 • protišmyková rukoväť


Špecifikácia:

 • v balení nájdete obušok a puzdro
 • dĺžka rozloženého obušku: 50 cm čo je 21"
 • materiál: Oceľ,Plast,Guma

 

MDU3NzU