helium do balonov

 

 

 


Úvod » Pre veľkých » Teleskopický Obušok


    

Teleskopický Obušok

Teleskopický obušok je veľmi obľúbený obranný prostriedok, ktorý vyniká najmä svojimi rozmermi. Pri nosení skoro nepostrehnete, že ho máte pri sebe. V okamihu sa ale vysunie do plnej veľkosti a ste tak pohotovo pripravení k obrane.

skladom

 

Nákupom získate 5 bodov
naša cena:
4,90 EUR ( Nie sme platcami DPH )

Poštovné už od 1,9€

Pýtate sa, ako ochrániť seba, svoj majetok alebo svojich blízkych? Kúpte si náš teleskopický obušok, ktorý je jedným z najpoužívanejších prostriedkov sebaobrany. S týmto obuškom mnohonásobne zvýšite svoju šancu na úspešné odrazenie prípadného útoku. Je vhodný pre osobnú obranu mužov aj žien, ale môžu ho používať aj bezpečnostné agentúry, nočný strážcovia atď.

Teleskopický obušok je moderná úderná ručná zbraň určená pre sebaobranu. Počiatky vývoja teleskopického obušku siahajú až do druhej svetovej vojny, kedy boli prvýkrát použité britskými Commandos.


Jednoduché ovládanie a vysoká kvalita teleskopu

Obušok pozostáva z troch kovových rúrok, ktoré sú do seba zasunuté. Ovládanie je veľmi jednoduché. Teleskopickú časť vysuniete jednoduchým rozmáchnutím ruky a potom ho môžete ihneď použiť. Po vysunutí má dĺžku 50 cm. Je vyrobený z kvalitnej ocele, ktorá mu prepožičiava vysokú odolnosť a zaručí Vám, že sa obušok pri štandardnom použití nezlomí.


Nylonové puzdro na obušok zadarmo

Ako bonus navyše zadarmo obdržíte nylonové púzdro na obušok, ktoré môžete pripevniť na opasok a nosiť tak obušok v prípade potreby neustále pri sebe.


Zloženie teleskopického obušku

Zloženie sa uskutočňuje nasledovne. Niekoľkokrát obuškom dôrazne poklepkajte vodorovne o tvrdú plochu, čím dôjde k uvoľneniu kužeľov. Následne potom kolmým úderom o tvrdú podložku teleskopický obušok zložíte. Rozhodujúcim faktorom je rýchlosť švihu, nie sila.

Ak je k zatvoreniu obušku použité vyslovene hrubej sily, môže sa obušok vážne poškodiť (vzniknú hobliny, či praskliny) a hrozí, že teleskopický obušok nebude možné vôbec zložiť, alebo naopak nebude držať rozložený.

Výhody:

 • veľmi pevný
 • jednoduché použitie
 • kvalitný materiál
 • protišmyková rukoväť


Špecifikácia:

 • v balení nájdete obušok a puzdro
 • dĺžka rozloženého obušku: 50 cm čo je 21"
 • materiál: Oceľ,Plast,Guma
ZDlmNGU